דף הבית >> מה בשבילך ? >> תסקל - תוכנה לבודק מוסמך >> שאלות נפוצות - תסקל >> באיזה פלטפורמה תסקל עובדת ? והאם זה משנה בכלל ?
תסקל פותחה באקסס, וכל גרסה חדשה של אקסס – תסקל משודרגת אליה.

למרות שלכאורה אקסס הינה פלטפורמה מקומית בלבד, כיום הפתרון שאנחנו מציעים מתאים גם לעבודה בענן בצורה מלאה, עם כל היתרונות המגיעים בעבודה בענן. (ראה מאמר בנושא ההבדלים בין עבודה במערכת שולחנית לעומת העבודה בתוכנה בענן).

אקסס הינה פלטפורמה נפלאה לתוכנות של עד 20 משתמשים, ומאפשרת פונקציונליות גבוהה מאוד ויכולות פיתוח מהירות מאוד. המשמעות של זה עבורך היא – שבמחיר זול יחסית למסדי נתונים אתה מקבל מערכת ניהול ידע מתקדמת מובילה.

אמנם SQL Server ודומיו – למטרות מסויימות הינם חזקים יותר. אולם – עבור עסקים בסדרי הגודל של מהנדסים בודקים מוסמכים – מסדי הנתונים של אקסס מעולים ונותנים תשובה מצויינת.

ניסיון החיים שלנו מראה כי גם תעשיות מתקדמות ועתירות ממון וידע, עובדות הרבה מאוד עם ישומים של אקסס לצורך השלמת ניהול ידע ממערכות הניהול הכבדות והגדולות שלהן.
ניסיון זה מעיד כאלף עדים על כך שפלטפורמת אקסס הינה פלטפורמה מעולה לכל מה שקשור לתוכנות ניהול עסק לעסקים קטנים ובינוניים.מידע נוסף אפשר לקבל ב- info@sheeta.co.il

באיזה פלטפורמה תסקל עובדת ? והאם זה משנה בכלל ?