דף הבית >> מה בשבילך ? >> גיבוי בענן לקבצים ומדיה >> תנאי השימוש בשירותי הענן של שיטה

כללים ותנאים לשימוש בשרותי הענן של שיטה

סיכום נושאים חשובים (חלק בלתי נפרד שאינו מחליף, אלא בא להדגיש נושאים חשובים)
  
 1. שיטה נותנת שירותי גיבוי בענן ואחסון בענן של חברת Livedrive. חברת Livedrive העניקה לשיטה את הזכות למכור את שירותיה, ולתת את התמיכה הטכנית ללקוחות שיטה.
   
 2. הלקוח הוא לקוח של חברת שיטה, ועושה שימוש בשירות Livedrive, על כל בעיה, יש לפנות לצוות שיטה כדי לקבל מענה.
   
 3. חברת שיטה נותנת את התמיכה הטכנית באמצעות מיילים, ובמקרה הצורך, שיוחלט על-ידי שיטה, בחיבור מרחוק למחשב הלקוח. הגעה לבית הלקוח למתן שירות כרוכה בתשלום נוסף מעבר לתשלום עבור רישיון השימוש והשירות לתוכנה.
   
 4. שירותי הגיבוי בענן, למעט עבור חשבונות עסקיים, הם אינם שירותי ארכיון.
  לכן המחשב שממנו מגבים את המידע חייב להיות מחובר לרשת האינטרנט עם תוכנת גיבוי פעילה, לפחות אחת ל-30 יום.
  יש לקרוא את סעיף 14 בנושא זה.
   
 5. אחריות הלקוח לוודא הפעלה תקינה של תוכנת הגיבוי. שיטה אינה אחראית להפעלה שגויה של התוכנה, הפרעות בחיבור האינטרנט של המחשב, או כשלים שנובעים מחסימות גישה של המחשב שלך לשרתים של Livedrive. באחריות הלקוח לוודא כי יש גישה לשרתי Livedrive, ובאחריות הלקוח לוודא שהגיבוי ברשותו עובד בצורה תקינה.
   
 6. חברת שיטה אינה אחראית לגיבוי של קבצים לא תקינים (Curropted) ולחוסר היכולת לשחזר אותם.
   
 7. חברת שיטה מעמידה לרשותך אתר אינטרנט פעיל ומקיף, אשר מכיל מידע רב ומעניין על דרכי התפעול של תוכנת הגיבוי. www.sheeta.co.il > גיבוי בענן > תמיכה טכנית.
  המידע המופיע באתר מתעדכן מעת לעת, ויתכנו שינויים בהפעלה של המערכת בהתאם לצורך ולהתעדכנות גרסאות התוכנה.
  אנחנו ממליצים לקרוא את תכני האתר וללמוד על דרכי ההפעלה הנכונות של תוכנת הגיבוי והשירותים הנלווים לה.
 
הסכם ותנאי השירות של שיטה

חברת שיטה נותנת שירות גיבוי בענן, אחסון קבצים בענן, ושירות של שימושי תוכנה בענן. שיטה נותנת את שירותיה באמצעות שימוש בשירות חברת Livedrive, חברת Clouditup (להלן: "שירותי שיטה").  השירות שחברת שיטה מאפשרת כולל אחסון מקוון, אשר מאפשר למשתמשים בו לאחסן את הקבצים שלהם ברשת, מאפשרת גישה לקבצים שלא מהמחשב האישי, מאפשרת להם לשתף את הקבצים עם משתמשים אחרים ולפרסם את הקבצים באינטרנט.

הסכם זה של תנאי שימוש (להלן: "ההסכם") מגדיר את התנאים המעוגנים בחוק לשימוש שלך בשירותי שיטה. על ידי שימוש בשירותים אלה, אתה מסכים להיות כפוף להסכם זה, בין אם אתה "אורח" (כלומר, אם אתה רק גולש באתרי שיטה) ובין אם אתה "משתמש רשום" (כלומר, אם נרשמת לאתר שיטה). המונח "משתמש" (User) מתייחס הן לאורח והן למשתמש רשום. אתה מורשה להשתמש בשירותי שיטה רק אם אתה מסכים לציית לכל החוקים הרלוונטיים ולהסכם זה. אנא הקדש תשומת לב רבה בעת קריאת ההסכם ושמור אותו. אם אינך מסכים להסכם, עליך לעזוב את אתרי שיטה ולהפסיק מיד את השימוש שלך בשירותי שיטה. אם אתה מעוניין להצטרף כמשתמש רשום, לשתף מידע עם משתמשים רשומים אחרים ולהשתמש בשירותי שיטה, עליך לקרוא את ההסכם הזה ולציין מפורשות את הסכמתך במעמד תהליך הרישום.
 
שיטה רשאית לבצע שינויים בהסכם זה מעת לעת. שינויים כאלו יכנסו לתוקף עם פרסום ההסכם על ידי שיטה באתרי שיטה. כמו כן, שיטה תיידע את המשתמשים הרשומים לגבי שינויים אלה דרך הדואר האלקטרוני (דוא"ל) שלהם. אם אינך מסכים עם השינויים האלה, זכותך להפסיק את הרישום שלך אצל שיטה. אתה מסכים להיות כפוף לכל שינוי שבוצע בהסכם זה בעת שימושך בשירותי שיטה, לאחר ששינוי זה פורסם מעל לתקופה של חודש. לכן, חשוב שתעיין בהסכם זה בקביעות כדי לוודא שהנך מודע לכל שינוי שיהיה.
  

1.הקבצים שלך ופרטיות

השימוש בשירות שלנו מספק לחברת "שיטה" מידע על הנפחים שיהיו מגובים, ועל כמות המחשבים המגובים על-ידך. עם זאת, אין גישה ישירה למידע שלך ואין גישה לקבצים שלך, אלא במצבים הבאים: הסיסמא שלך תסופק לצוות שלנו למטרות סיוע ותמיכה, או לסירוגין תבקש לאפס את הסיסמא מנציג תמיכה שלנו, ו/או אם תקבל סיוע משירות "שיטה" בחיבור מרחוק למחשבך. 
חברת "שיטה", צוות העובדים של "שיטה" וכל נציג מטעמה מתחייבים לא להכנס לסביבת הקבצים שלך אלא אם נדרש לכך מצידך, לטובת תמיכה טכנית וסיוע בבעיה כלשהי שתועלה על-ידך. אנחנו לא טוענים לזכויות, ו/או בעלות על הקבצים שלך. הסכם זה לא נותן לנו זכויות לקבצים שלך או קניין מסוג כלשהו עליהם, למעט ההגבלות הנדרשות לצורך הפעלת השירותים שלנו, כפי שמצויין מטה.
  

2.השימוש בשירותי שיטה
 1. השימוש ברישום לשירותי שיטה מבוטל היכן שאינו מורשה.
 2. כתובת הדואל שנתת בתהליך הרישום הינה אמיתית ופעילה, ואתה מתחייב שתגדיר את מערכת המייל שלך שיאפשרו לך קבלת מיילים משיטה לצורך עדכונים, קבלת חשבוניות, עדכון לגבי החשבון, והודעות על חידוש המנוי. אי קבלת מיילים לכתובת זו הינה באחריותך.
 3. על ידי השימוש בשירותי שיטה, אתה מתחייב ומצהיר כדלקמן:
 • כל המידע שאתה מזין בעת תהליך הרישום הינו נכון ומדויק.
 • תמשיך ותוודא שמידע זה נשאר מדויק.
 • אתה בן מעל 18 שנה.
 • השימוש שלך בשירותי שיטה אינו מפר כל חוק או תקנה רלוונטיים.
 • כתובת הדוא"ל שלך פעילה והיא הדרך ששיטה תיצור איתך קשר.
 1. בתהליך ההרשמה שלך כמשתמש רשום, תתבקש גם לבחור סיסמה. האחריות לשמירה על סודיות הסיסמה חלה עליך, ועליך בלבד. אתה מתחייב שלא להשתמש בחשבון או בסיסמה של משתמש רשום אחר לעולם, או לגלות את הסיסמה שלך לכל צד שלישי. אתה מסכים ליידע את שיטה באופן מידי אם הנך חושד בכל פעילות חשודה או לא מורשית שנעשתה בחשבונך או בסיסמא שלך. אתה האחראי הבלעדי לכל אחד מחשבונותיך.
   
 2. הנך מתחייב ליצור ולתחזק חשבון משתמש רשום אחד בלבד, שלו סיסמה אחת בלבד, באתרי שיטה ולהשתמש רק בחשבון זה ובסיסמה זו. לא תיצור חשבונות משתמשים רשומים כפולים, או סיסמאות כפולות, עבור השימוש שלך באתרי שיטה. אלא אם הדבר מתחייב ומתואם עם שיטה.
   
 3. לא תעשה כל שימוש בשירותי שיטה באופן שמפר כל חוק או תקנה, או באופן שמפר כל זכות של צד שלישי ולא תאשר או תאפשר לכל אדם אחר לעשות כן.
   
 4. מבלי לפגוע באמור לעיל, לא תעשה שימוש בשירותי שיטה לצורך כל אחת מהפעולות הבאות: 
 
 1. פעילות פלילית או מזיקה, כולל פורנוגרפיה, מרמה, סחר בתוכן מגונה, סחר בסמים, הימורים, הטרדה, שליחת דואר אלקטרוני לא רצוי (Spamming), שימוש בהודעות מיידיות לשליחת מסרים לא רצויים (Spimming), שליחת וירוסים או קבצים מזיקים אחרים, פגיעה בזכויות יוצרים, פגיעה בזכות פטנטים או גניבה של סודות מסחר.
 2. שליחת פרסום למשתמשים רשומים, או שידולם של משתמשים רשומים, לקנות או למכור מוצרים או שירותים דרך שירותי שיטה. אינך רשאי להעביר כל מכתב שרשרת או דואר זבל למשתמשים רשומים אחרים. כמו כן, שימוש בכל מידע שנרכש בעת שימוש בשירותי שיטה כדי ליצור קשר עם משתמשים רשומים, לשלוח להם תוכן פרסומי, לשדלם או למכור להם, ללא שנתנו מראש את הסכמתם המפורשת לכך, הינו בגדר עבירה על חוקים אלו.
 3. כל שימוש אוטומטי במערכת זו, כמו שימוש בסקריפטים (Scripts) כדי להוסיף חברים או להעתיק קבצים.
 4. התערבות בשירותי שיטה או ברשתות או שירותים המשוייכים לשירותי שיטה, כמו גם הפרעה לאלו או גרימת נטל בלתי הולם על אלו.
 5. ניסיון להתחזות למשתמש רשום אחר או לאדם אחר.
 6. שימוש בחשבון, בשם המשתמש או בסיסמה של כל משתמש אחר בכל זמן שהוא, או גילוי הסיסמה שלך לכל צד שלישי שהוא, או לאפשר לכל צד שלישי שהוא גישה לחשבון שלך.
 7. מכירה או כל העברה אחרת של הרישום שלך באתר.
 8. שימוש בכל מידע שנלקח משירותי שיטה כדי להטריד אדם אחר, להתעלל בו או לפגוע בו.
 9. שימוש בשירותי שיטה באופן שמפר כל חוק או תקנה רלוונטיים.
 10. אנו נעשה כל מאמץ אפשרי כדי ששירותי שיטה יהיו זמינים עבורך בכל זמן אך לעולם, ותחת אף נסיבות, לא נהיה אחראיים להפרעות בהספקת שירותי שיטה או לחוסר זמינותם של שירותי שיטה.
 11. שיטה שומרת לעצמה את הזכות, בכפוף לשיקול דעתה הבלעדי, לסרב לגישה שלך לשירותי שיטה, להגביל גישה זו, להשהותה או לסיימה, בכל זמן שהוא, עם או ללא הודעה מוקדמת.

3.סייגים ואחריות
 1. שיטה לא תהה אחראית לכל תוכן מוטעה או לא מדויק שמועלה לאתרי שיטה או דרך שירותי שיטה, בין אם זה הועלה עקב שימוש של משתמשים בשירותי שיטה ובין אם זה הועלה באמצעות כל ציוד או תוכנה שמשויכת לשירותי שיטה או שמשתמשים בה בשירותי שיטה.
   
 2. שיטה אינה אחראית לכל בעיה או תקלה טכנית שמתרחשת בכל רשת טלפונית או קו טלפוני שהם, במערכות מחשוב מקוונות, בשרתים או אצל ספקים, בציוד מחשבים, בתוכנה, או לכשל בכל דוא"ל או נגן שהם עקב בעיות טכניות או עומס ברשת האינטרנט או בשירותי שיטה או, בשל כך, כל שילוב של אלו.
   
 3. שיטה אינה אחראית לכל טעות, מחדל, הפרעה, אובדן, מחיקה, פגם, גניבה, הרס או מניעת גישה לתוכן שהעלית לשירותי שיטה, או לכל שינוי שנעשה בתוכן זה.
   
 4. יתכן ואתרי שיטה יכילו קישורים לאתרים אחרים. שיטה אינה אחראית לתוכן, לדיוק או לדעות המובעות באתרים כאלו ואתרים אלו בשום אופן לא נבחנים או מפוקחים על ידי שיטה, וכן לא נבדקים הדיוק או השלמות של התוכן שבהם על ידי שיטה. הכללה של קישורים לאתרי אינטרנט בשירותי שיטה אינה מהווה את הסכמתה של שיטה לאתרים המקושרים או את אישורה לאתרים אלו. כאשר אתה נכנס לאתרים אלו של צד שלישי, אתה עושה זאת על אחריותך בלבד. שיטה אינה אחראית על פרסומות צד שלישי שמופיעות באתר שיטה מסוים או דרך שירותי שיטה, ואין היא לוקחת אחריות על הטובין או השירותים שמוענקים על ידי הפרסומות הללו.
   
 5. שיטה אינה אחראית על ההתנהגות, בין אם מקוונת או לא, של אף משתמש בשירותי שיטה.
   
 6. כל סייג, תנאי, ייצוג, ואחריות שמשויכים לשירותי שיטה ומובאים בהסכם זה, בין אם נאכפים על פי חוק או לא, שאינם מצוינים מפורשות בתנאים ובסייגים, כולל, אך לא רק, את האחריות המרומזת לשביעות רצון, לאיכות ולכושר על תכלית מסוימת, אינם נכללים בהתאם לכל החוקים הישימים תחת חוקי ישראל, תמיד בכפוף לתת-סעיף 7.
   
 7. סך האחריות שלנו כלפיך על כל תביעה בגין החוזה, נזיקין, הזנחה או אחר, שנגרם כתוצאה מהספקה של שירותי שיטה, או כתוצאה מקשר להספקה כזו, יוגבל לעמלות ששולמו על ידך בגין השירותים שחשופים לתביעה שכזו.
   
 8. בכל מקרה, שום תביעה לא תתקבל, אלא אם הודעת לנו לגבי התביעה תוך חודש מיום התהוותה.
   
 9. בכל מקרה, לא נהיה אחראים לך או לכל גורם אחר על אבדן של עסק, חוזים, רווחים או חסכונות צפויים או לכל אובדן עקיף, משמעותי, ריגשי או כלכלי.
   
 10. הלקוח, ולא חברת שיטה, הינו האחראי הבלעדי על התחזוקה ועל ההגנה של הקבצים. חברת שיטה לא תהיה אחראית על קבצים שהלכו לאיבוד ו/או על קבצים שנהרסו – curropted, או לכל הוצאה שתגרם עקב הגיבוי או השחזור של הקבצים שלך.

4.תוכן
 1. שיטה אינה טוענת לבעלות על כל טקסט, קובץ, דמות, תמונה, וידאו, קול, יצירות מוזיקאליות, יצירות ספרותיות או כל חומר אחר (באופן קולקטיבי: "תוכן") שאתה מעלה לשירותי שיטה.
   
 2. אתה מתחייב ומצהיר שההעלאה שתעשה לכל תוכן לשירותי שיטה לא תפר כל זכות פרטיות, זכות פרסום, זכויות קניין רוחני (כולל זכויות יוצרים), זכויות המעוגנות בהסכמים או כל זכות אחרת של כל אדם שהוא. הינך מסכים לשלם את כל התמלוגים, העמלות או כל תשלום אחר שהינך חייב לכל אדם כתוצאה מכל תוכן שהעלית לשירותי שיטה.
   
 3. מבלי לפגוע באמור לעיל, לא תעלה כל תוכן לשירותי שיטה שעונה על הקריטריונים הבאים:
 
 1. תוכן שפוגע בזכויות פטנטים, או שתומך בגזענות, בצרות אופקים, בשנאה או בפגיעה פיזית מכל סוג שהוא בכל קבוצה או אדם.
 2. תוכן שמטריד כל אדם שהוא, או מעודד את הטרדתו.
 3. תוכן שמנצל אנשים באופן מיני או אלים.
 4. תוכן שכולל עירום, אלימות או תוכן פוגעני מכל סוג, או תוכל שכולל קישורים לאתרים למבוגרים בלבד.
 5. תוכן שמשדל אדם מתחת לגיל 18 למסור מידע אישי.
 6. תוכן שמקדם מידע שבידיעתך הינו שגוי או מטעה או אשר מקדם פעילויות לא חוקיות או התנהגות פוגענית, מאיימת, מגונה, משמיצה או שיש בה משום הוצאת דיבה.
 7. תוכן שמקדם העתק לא חוקי או לא מורשה של עבודה של אדם אחר, המוגנת בזכויות יוצרים, למשל לספק תוכניות מחשבים פיראטיות או קישורים לכאלו, לספק מידע שבאמצעותו ניתן להערים על אמצעי שהותקן על ידי היצרן ואשר מוגן מפני העתקות, או לספק מוזיקה פיראטית או קישורים לקבצים של מוזיקה פיראטית.
 8. תוכן שקשור להעברה של "דואר זבל", "מכתבי שרשרת", או דיוור המוני לא רצוי, הודעות מיידיות לא רצויות, שימוש בהודעות מיידיות לשליחת מסרים לא רצויים ("Spimming"), או "שליחת דוא"ל לא רצוי" ("Spamming").
 9. תוכן שמקדם כל פעילות פלילית או מיזם פלילי או תוכן אשר מספק הוראות לגבי ביצוע פעילויות פליליות, כמו, אך לא רק, ייצור או קנייה של נשק לא חוקי, הפרה של זכויות הפרטיות של אדם מסוים או הספקה של וירוס אלקטרוני או יצירתו.
 10. תוכן אשר משדל נתינת סיסמאות או כל מידע אישי מזהה אחר של משתמשים אחרים באתר למטרות מסחריות או למטרות לא חוקיות.
 11. תוכן אשר קשור לפעילויות מסחריות ו\או למכירות, כמו תחרותיות, הגרלות, הימורים, פרסומים או תוכניות פירמידה, ללא קבלת רשות כתובה מאיתנו.
 12. תוכן שכולל תמונה של אדם אחר שהעלית ללא הסכמתו של אותו אדם.
 13. כאשר אתה משתמש באמצעים של שירותי שיטה כדי לאפשר זמינות לתוכן למשתמשים אחרים ("תוכן משותף"): 
  - אתה נותן לחברת שיטה רישיון מוגבל להשתמש בתוכן המשותף, לשנותו, להציג אותו בציבור, להראות אותו בציבור, לשכפל ולהפיץ אותו, בשירותי      שיטה ודרכם.
  - אתה מתחייב ומצהיר שהתוכן המשותף הינו בבעלותך ושבכל מקרה יש לך את הזכות להעניק את הרישיון שהוגדר בסעיף זה.
   
 14. שיטה מורשית למחוק משירותי שיטה כל תוכן אשר, לפי שיקול דעתה הבלעדי של שיטה, מפר הסכם זה או אשר אנו מגדירים אותו כבלתי הולם.
 15. שיטה מסירה כל אחריות מכל שגיאה, מחדל, הפרעה, אובדן, מחיקה, פגם, גניבה, או הריסה של כל תוכן שהעלית לשירותי שיטה, ומסירה כל אחריות לגישה לא מורשית לתוכן זה או לשינויו.
 16. אתה נוטל אחריות בלעדית לכל תוכן שאתה מעלה לשירותי שיטה ולכל חומר או מידע שאתה מעביר למשתמשים רשומים אחרים ולכל אינטראקציה שתהיה לך עם המשתמשים. שיטה אינה מאשרת את התוכן ואין לה שום שליטה על התוכן. התוכן אינו נבחן בהכרח על ידי שיטה, ואינו משקף בהכרח את הדעות של שיטה ואת מדיניותה. שיטה אינה ערבה, בין אם מפורשות או מהשתמעות הדברים, לתוכן או לדיוקו או למהימנותו של התוכן או של כל חומר או מידע שאתה מעביר למשתמשים רשומים אחרים.
 17. שיטה מסירה כל אחריות מפיקוח על שירותי שיטה על תוכן או התנהגות בלי הולמים. אם, בכל זמן שהוא, שיטה בוחרת, לפי שיקול דעתה הבלעדי, לפקח על שירותי שיטה, אף על פי כן, שיטה מסירה כל אחריות מכל תוכן, מסירה כל התחייבות לשינוי או להסרה של תוכן בלתי הולם ומסירה כל אחריות מהתנהגות של המשתמש אשר מעלה תוכן שכזה.
 18. שירותי שיטה כוללים את התכנים של Livedrive (להלן: "תכני שיטה"). תכני שיטה מוגנים תחת זכויות יוצרים, תחת סודות מסחריים ותחת חוקים אחרים והזכויות לתכני שיטה ולשירותי שיטה בבעלות שיטה ושמורות לה. בזאת, שיטה מעניקה לך רישיון, שהינו מוגבל, בר-ביטול ושאינו מתיר רישיון-משני, להציג את תכני שיטה (לא כולל קודים של תוכנות) לשימושך האישי הבלעדי על ידי עיון באתרי שיטה ושימוש בשירותי שיטה.

5.מדיניות פרטיות
 1. אינך מורשה לשתף, להפיץ או לשכפל, בכל דרך שהיא, כל חומר, מותג או כל מידע קנייני בבעלות אחרים, מבלי שהשגת מראש את רשותם הכתובה של בעלי הזכויות הקנייניות הללו. לפי מדיניותה של שיטה, אם המשתמש הרשום פוגע פעם אחר פעם בזכויות היוצרים של אחרים, הפריבילגיות שמעניק הרישום למשתמש הרשום יבוטלו כאשר שיטה תקבל הודעה על כך מבעל זכויות היוצרים או מהמתווך המשפטי של בעל זכויות היוצרים.
   
 2. מבלי לפגוע באמור לעיל, אם אתה חושב שעבודתך הועתקה ופורסמה בשירותי שיטה בכל צורה שמהווה פגיעה בזכויות יוצרים, אנא ספק לנו את המידע הבא: 
 
 1. חתימה אלקטרונית או חתימה אישית של האדם המורשה לפעול לטובת בעל זכויות היוצרים.
 2. תיאור של העבודה המוגנת בזכויות יוצרים, שלטענתך הזכויות החלות עליה הופרו
 3. תיאור של המיקום בו החומר, שלטענתך זכויות היוצרים החלות עליו הופרו, נמצא בשירותי שיטה.
 4. כתובתך, מספר הטלפון שלך וכתובת הדוא"ל שלך.
 5. הצהרה שנכתבה על ידך שאתה מאמין באמת ובתמים שהשימוש הנידון בתוכן אינו מורשה על ידי בעל זכויות היוצרים או על ידי המתווך המשפטי שלו או אינו מורשה בחוק.
 6. הצהרה שנכתבה על ידך, שהינה בכפוף לחוקי העוונשין בדבר מתן עדות שקר, שהמידע הרשום לעיל בהודעתך הינו מדויק ושאתה בעל זכויות היוצרים או המורשה לפעול מטעמו של בעל זכויות היוצרים.

6.תשלומים
 1. כל התשלומים שמשולמים על ידך עבור שירותי שיטה הינם בהתאם לסולם העמלות והמחירים אשר מפורסמים מעת לעת על ידינו באתר שלנו. טעויות והשמטות יתקבלו וניתן יהיה לפרוע אותן ולשלמן לפני שסופקו שירותי שיטה.
   
 2. אנו שומרים לעצמו את הזכות לשנות את המחירים, כולל לחדול מהצעת אלמנטים של שירותי שיטה שאינם כרוכים בתשלום, בכל זמן שהוא. שיטה תודיע למשתמשים הרשומים דרך הדוא"ל בדבר כל שינוי שצפוי להיעשות בתשלום עבור השירות. אז תוכל לבחור אם אתה מעוניין להמשיך ולהשתמש בשירות האמור. עצם השימוש שלך בשירות לאחר שנשלחה הודעה לגבי השינוי בעמלה עבור שרות זה, יחשב בתור הסכמה על השינוי המוצע בעמלה.
   
 3. תשלומים המבוצעים בכל חודש, יפרעו בצורה אוטומטית חודש בחודש.
   
 4. חידוש שירות הגיבוי והחוזה עם שיטה, מבוצע בתיאום עם הלקוח בכל פעם שמתרחש חידוש מנוי.
   
 5. כל החזר יינתן באמצעות אמצעי התשלום שדרכו התקבל התשלום הראשוני.

7.תקופת ניסיון ללא תשלום
 1. כאשר שירותים מוצעים על בסיס 'תקופת ניסיון ללא תשלום', התשלום יגבה לפי תחילת תקופת הניסיון ללא תשלום.
 2. אם אתה מעוניין לבטל את החוזה שלך במהלך תקופת הניסיון ללא תשלום, הנך רשאי לעשות זאת בהתאם לסעיף 8.2 למטה.
 3. אם אינך מבטל את השירות שלך לפני תום תקופת הניסיון ללא תשלום, העמלות יועמדו לפירעון.
 4. גם במהלך תקופת הניסיון אתה כפוף לתנאי השימוש בשירותי שיטה.

8.תקופת שימוש וסיום השימוש
 1. הסכם זה יישאר בתוקף מלא כל עוד אתה משתמש בשירותי שיטה או כל עוד הנך משתמש רשום. גם לאחר ביטול הרישום, הסכם זה יישאר בתוקף.
 2. אתה רשאי לסיים את הרישום שלך בכל זמן ומכל סיבה דרך הטופס "סגור חשבון" (Close Account) שבעמוד "החשבון שלי" (My Account), או בהודעה בדוא"ל ל- info@sheeta.co.il.
 3. שיטה רשאית להשהות את ההספקה של שירותי שיטה לך ו\או לסיים את הרישום שלך, ללא הודעה, אם אתה:
 
 1. לא משלם את סכום, אותו אתה חייב לנו.
 2. מפר כל תנאי שהוא מתנאי ההסכם הזה.
 3. שיטה שומרת לעצמה את הזכות, בהתאם לשיקול דעתה הבלעדי, להשהות את ההספקה של שירותי שיטה לך ו\או לסיים את הרישום שלך בכל עת, וללא הזהרה.
 4. שיטה תסגור את חשבון הגיבוי בענן, המזוודה, או כל שירות אחר, באופן אוטומטי, בהעדר תשלום עבור חידוש המנוי.

9.שיפוי
אתה מתחייב להעניק לנו שיפוי, ולהמשיך להעניק לנו שיפוי, ולוודא כי לא נגרם לנו נזק עקב כל הפרה מצידך של ההסכם הזה וכל טענה שמופנית נגדינו על ידי צד שלישי כתוצאה מהספקה של שירותי שיטה על ידינו לך וכתוצאה משימוש שלך בשירותי שיטה, כולל, אך לא רק, כל טענות, תביעות, הליכים, הפסדים, אחריות משפטית, נזיקין, עלויות, הוצאות (כולל עלויות והוצאות משפטיות סבירות), שבכל דרך שהיא פגעו בנו, או שאליהם נחשפנו, כתוצאה מההפרה שלך של תנאי ההסכם הזה, או כתוצאה מחוסר הבחנה שלך של תנאי ההסכם, כולל כל מקרה בו תוכן שפורסם על ידך באתרי שיטה או דרך שירותי שיטה יגרום לאחריות משפטית של שיטה כלפי צד אחר.
  
10.אי-ויתור על תנאי
אי ויתור או כל הימנעות מצידנו לאכוף את התנאים להם אתה כפוף, או כשל שלנו לעשות זאת, לא תשפיע על זכותנו לדרוש ביצוע כזה בכל זמן שהוא, וכן ויתור על ידינו על כל הפרה של כל תנאי בהסכם הזה, או הימנעות על ידינו מתנאי זה, לא יחשב בזאת כויתור על התנאי בעצמו. 

11.חוק
הסכם זה הינו בכפוף לחוק הישראלי, ובהתאם לחוק הישראלי, ואתה מתחייב בזאת לסמכותו הבלעדית של בית המשפט הישראלי. 

12.כותרות
הכותרות בהסכם זה הן לשם הנוחות בלבד ולא ישפיעו על המבנה או הפירוש של הסכם זה. 

13.ההסכם בכללותו
תנאים וסייגים אלו, בנוסף לכל המסמכים אליהם ההסכם מפנה במפורש, כוללים את כל ההסכם בינינו בקשר לנושא המדובר ומבטלים כל הסכמים קודמים, הסדרים קודמים, משימות או הצעות קודמות, בין אם בכתב או בעל פה: בינינו בקשר לנושאים אלו. אף הסבר או מידע שנמסרו בעל פה על ידי צד כל שהוא לא ישנו את הפירוש של תנאים וסייגים אלו. בהסכמתך להסכם זה, אתה מאשר שאינך מסתמך על שום מצג, לבד מאלו המופיעים במפורש בהסכם זה ושהינך מסכים שלא תהיה לך שום טענה בגין כל מצג שווא שלא הובא מפורשות בהסכם זה. 

14.נושאים נוספים ישימים ללקוחות הגיבוי בענן
חלק משירות הגיבוי בענן נמכר על בסיס כמות המחשבים שמקבלים את השירות, וכולל נפח בלתי מוגבל של מידע לגיבוי ממחשב זה. הנך מורשה לשמור מידע השמור רק על - א) כוננים קשיחים פנימיים של המחשב. ב) כוננים קשיחים חיצוניים, המחוברים ב-USB.  ג) כונן NAS – Network Access Storage המחובר למחשב זה. גיבוי של כונן NAS עשוי להיות כרוך בתשלום נוסף לרישיון.
ישנה מגבלה של 5 טרה, עבור כל רכיב חיצוני, כולל כונן NAS וכונן חיצוני המחובר ב-USB.
למעט השירות של החשבונות העסקיים, הגיבוי של Livedrive הוא אינו שירות של ארכוב מידע. עליך בכל זמן לשמור עותק מקורי של המידע, במיקום המקורי במערכת ממנה הוא מגובה. אם תמחוק קובץ מהמחשב שלך, גם אם הקובץ גובה בשרת של Livedrive, הקובץ יוסר מהשרת של הגיבוי.
עליך להפעיל את תוכנת Livedrive בכל מחשב שמגובה בשירות זה, ועליך לוודא שהמחשב הזה מחובר לרשת האינטרנט לפחות פעם ב-30 יום. חברת Livedrive תסיר גיבויים ממחשבים שלא היו מחוברים במהלך 30 יום לשירות הגיבוי.
אם הנך מעוניין לשחזר מידע שנמצא על השרתים שלנו, אנחנו נצטרך לעיתים התראה של 72 שעות. בעוד שבדרך-כלל המידע שלך יהיה זמין לשחזור מיידי, חברת Livedrive שומרת לעצמו את הזכות לארכב מידע במתקנים אשר הגישה אליהם לא תהיה מיידית.