דף הבית >> מה בשבילך ? >> תסקל - תוכנה לבודק מוסמך >> שאלות נפוצות - תסקל >> למה לבחור בתסקל לניהול העסק שלך ?
תסקל היא התוכנה המובילה היום בתחום הבודקים המוסמכים.

פרצנו בסערה לתחום זה בשנת 2008 (כן, כבר אז...), וכיום אנחנו מובילים את התחום בשיפורים מתמידים והוספת יכולות על בסיס קבוע.

אתה נהנה בתסקל מיתרונות של קהל לקוחות גדול, אשר דורש מאיתנו להשאר כל הזמן מעודכנים לצרכים המתעוררים של השוק ומאפשר לנו להוביל את התחום בצורה המתאימה ביותר גם עבור העסק שלך.

הדרישות של הלקוחות שלנו מקבלות אוזן קשבת, ובמקרים רבים אנחנו נותנים את הפתרון ומיישמים אותו בתוך תסקל. אנחנו שמים לב לפרטים הקטנים ומסייעים גם במקומות שהלקוח לא ידע שהוא צריך לחפש תשובה. כל דרישה מנותחת גם לפי הניסיון שלנו וגם לפי הבקשה נטו, בכך אתה מקבל פתרון מקיף לבעיה נקודתית שעליה חיפשת פתרון.

אתה מקבל את כל סוגי המתקנים שקיימים היום שאתה עשוי להצטרך גם בעתיד בתסקל. אם צריך מתקן נוסף – אנחנו בונים אותו עבורך במהירות רבה.
אינך צריך לשלם על כל המודולים בבת אחת, אלא התשלום הוא פר מודולים – ולכן יש לך אפשרות לנהל את העסק שלך בשלבים, ובשלב הראשון של הרכישה לרכוש רק את מה שמתאים עכשיו. מאוחר יותר – שתגדל, תוכל להרחיב את הפעילות לנפח גדול יותר של פעילות.

אתה מקבל מוטת שליטה ובקרה רחבה מאוד על כל המידע של העסק שלך, עם תסקל אתה עושה פעולות בקרה אוטומטיות בקליקים וללא מאמץ.

אתה מקבל לרשותך צוות תמיכה מקצועי שמסייע לך ולעובדים שלך להטמיע את התוכנה בצורה המהירה ביותר שאפשר. צוות התמיכה שלנו מכיר את תהליכי העבודה של הבודקים ויכול לסייע בפתרונות שמוכרים בתחום, ובכך לנהל איתך שיחות סיוע מקצועיות שמבינות מה שאתה צריך.
 

מידע נוסף אפשר לקבל ב- info@sheeta.co.il

למה לבחור בתסקל לניהול העסק שלך ?