האם אפשר לעבוד עם תסקל גם בענן ?

אפשר וגם מומלץ מאוד לעבוד עם תסקל בענן. העבודה עם תסקל בענן עם משתמשים מרובים עדיפה על-פני עבודה בתסקל בסביבה מרובת משתמשים מקומית. הסיבה לכך היא בתשתיות
 
למאמר המלא
     
  למה לעבוד עם תוכנה ולא לעבוד ידנית ?

כאשר אתה פועל בשיטה ידנית אתה נותן למתחרים שלך יתרון עליך. כל מה שניתן לעשות בדקות ספורות בדרכים ממוחשבות, בשיטה הידנית עשוי לקחת שעות רבות ואף ימים ושבועות
 
למאמר המלא
     
  מה זה "תסקל לבודק המוסמך" – ואיך זה עוזר לך בעסק ?

תסקל היא תוכנה שפותחה למהנדסים בודקים מוסמכים, ומיוחדת בתחומה בנושא זה. תסקל מנהלת דוחות בטיחות מכל הסוגים שבודקים מוסמכים פועלים בהם, ומאפשר לך ניהול שוטף של העסק ללא קושי והכל במערכת אחת.
 
למאמר המלא
     
  במה שונה תסקל מתוכנות אחרות בתחום ?

כאשר אתה בוחן אפשרויות לניהול העסק שלך עם תוכנה, תמצא את עצמך בוחן אפשרויות רבות שביניהן תוכנות מדף גנריות אשר נותנות תשובה כללית עבור ניהול עסק.
 
למאמר המלא
     
  למה אין סיכון ברכישה של תסקל ?

אנחנו מאמינים ברצון טוב ושביעות רצון מלאה ! אם לא תהיה מרוצה מתסקל בתוך זמן של כמה חודשים ממועד רכישת תסקל – תוכל לקבל את כל כספך בחזרה. אין פה אותיות קטנות.
 
למאמר המלא
     
  מה ההבדל בין תסקל שמותקנת על שולחן העבודה שלך ובין תסקל בענן ?

ישנם כמה נושאים חשובים שמבדילים בין העבודה עם תוכנה בענן לעומת העבודה בתוכנה על שולחן העבודה שלך.
 
למאמר המלא
     
  איזה תהליכים בעסק תסקל מסייעת לך לנהל ?

תסקל לבודק המוסמך, מאפשרת לך לנהל את כל העסק שלך תחת קורת גג אחת – תסקירים, לקוחות, הנהלת חשבונות, דוחות מתקדמים ומידע מקצועי שמלווה אותך ביום-יום.
 
למאמר המלא
     
  האם תסקל מגיעה עם תוכנת הנהלת חשבונות ?

תסקל מקושרת בצורה אוטומטית לחלוטין לתוכנת הנהלת חשבונות "כספית". מתוך כספית ניתן לייצא את המידע לכל מערכת אחרת, וניתן להעביר לרואה החשבון את כל התנועות ברמת הדוחות וברמת המידע הסופי.
 
למאמר המלא
     
  למה לבחור בתסקל לניהול העסק שלך ?

תסקל היא התוכנה המובילה היום בתחום הבודקים המוסמכים. לפני כ-7 שנים פרצנו בסערה לתחום זה, וכיום אנחנו מובילים את התחום בשיפורים מתמידים והוספת יכולות על בסיס קבוע.
 
למאמר המלא
     
  למי תסקל מתאימה ?

תסקל מתאימה למהנדסים שהינם בודקים מוסמכים מטעם משרד התמת למתקנים שונים.
 
למאמר המלא
יש 2 עמודים
1  2   לעמוד הבא   

שאלות נפוצות - תסקל