דף הבית >> מה בשבילך ? >> גיבוי בענן לקבצים ומדיה >> תמיכה טכנית לגיבוי בענן >> תמיכה טכנית

תמיכה טכנית

     
  התקנת גיבוי ג'יקליק על המחשב שלכם

קישור והנחיות כיצד להתקין את הגיבוי בענן החדש של שיטה
 
למאמר המלא
     
  מה עושים כאשר רואים עיכוב בגיבוי

 
למאמר המלא
     
  איך לוודא שהגיבוי עובד במחשב שלך?

צעד 1 - וודא שהגיבוי פעיל על המחשב וודא שבשורת המשימות שלך מופיע הסמל של LiveDrive כך תוכל לדעת שתוכנת הגיבוי פעילה. במידה והסמל לא מופיע בשורת המשימות סימן שתוכנת הגיבוי שלך אינה פעילה.
 
למאמר המלא
     
  דגשים לטעינת קבצים ראשוניים בגיבוי בענן

התחלה - הטענת הקבצים לגיבוי בענן בפעם הראשונה: כדאי לוודא ש: המחשב אינו נכנס למצב של sleep. הדיסק לא מפסיק את פעולתו לאחר זמן מוגדר של אי עבודה. יש משתמש פעיל במערכת - user login.
 
למאמר המלא
     
  איך להפעיל מחדש את תוכנת הגיבוי - צעד אחר צעד

כדי להפעיל מחדש את תוכנת הגיבוי, יש לבצע את הפעולה הבאה: תפריט "התחל" >> Livedrive >> בחר באפשרות - Livedrive Settings בשלב זה - תוכנת הגיבוי תחל לפעול אוטומטית.
 
למאמר המלא
     
  כיצד לוודא שהקבצים שלך עולים בצורה תקינה לענן - ומגובים היטב

וודא שהקבצים שבחרת מזוהים ע"י הגיבוי, וודא שהנפח שעולה לענן הוא כפי המצופה, נפח הקבצים שלי אינו גדל בפורטל הקבצים, אני מרגיש שהתוכנה לא עובדת, בדוק מתי הגיבוי הבא צפוי להתבצע
 
למאמר המלא
     
  כיצד לשחזר קובץ שנמחק מהמחשב האישי- בעזרת הגיבוי בענן?

כמה פעמים מחקת בטעות קובץ שהיה לך חשוב מאוד ? כמה פעמים מחקת ספריה שלמה שהיתה חשובה עד מאוד ? יש מקרים כאלה, וגם אם אינם דבר שגרתי, כשהם קורים - הם כואבים !
 
למאמר המלא
     
  בדיקת מהירות המחשב שלך ביחס לשרת הגיבוי 

כדי לבדוק את מהירות הרשת שלך ביחס לשרת עליו מבוצע הגיבוי (שרת בלונדון). הקלק על הקישור לבדיקת מהירות לאחר כניסתך לאתר, בחר את London על מפת השרתים המצויה בחלון.
 
למאמר המלא
     
  מהי כתובת ה-Web Address ?

כאשר קיבלת את המייל עם פרטי החשבון, קיבלת גם כתובת web / פורטל (Web Address). בכניסה לכתובת זו, התבקשת להכניס שם המשתמש וסיסמא. לאחר פעולה זו, נכנסת לסביבת הקבצים שלך בענן.
 
למאמר המלא
     
  שדרוג גרסת תוכנת הגיבוי לגרסה מתקדמת/התקנת תוכנת הגיבוי          

שוחררה גרסה חדשה של אפליקציית הגיבוי בענן. כדי להנות מיכולות חדשות, שיפור ביצועים ושיפור חווית המשתמש, כדאי לעשות שידרוג של הגרסה. שדרוג הגרסה פשוט מיידי וללא צורך בהסרה של הגרסה הקודמת.
 
למאמר המלא
יש 3 עמודים
1  2 3   לעמוד הבא