דף הבית >> מה בשבילך ? >> גיבוי בענן לקבצים ומדיה >> תמיכה טכנית לגיבוי בענן >> תמיכה ל- iPhone & iPad >> שלוש דרכים לשלוח קבצים מהנייד שלך לענן
אם יש לך טלפון חכם ואת שירות המזוודה, או תוכנית PRO הכוללת מזוודה, תוכל לשלוח קבצים מהטלפון שלך לענן שלך. בדרך זו תוכל לראות את הקבצים שלך בטאבלט או במחשב שלך, ולערוך אותם מכל מקום. (אם עדיין אין לך חשבון מזוודה, או חשבון PRO - תוכל כבר היום לפתוח חשבון ניסיון ל-30 יום ניסיון בחינם).

ישנן שלוש דרכים בעזרתן תוכל להעביר קבצים לענן מהטלפון החכם:

אפליקציית הגיבוי
אם יש לך iPhone, מכשיר עם מערכת הפעלה אנדרואיד (סמסונג גלאקסי לדוגמא) או חלונות 8 תוכל להוריד את האפליקציה של הגיבוי לנייד ללא תשלום. האפליקציה תאפשר לך להטעין קבצים ישירות מתוך הטלפון הנייד או מהטאבלט שלך - לענן (חשוב לדעת - אפליקציית iOS מאפשרת להעלות תמונות בלבד). מלבד העלאת הקבצים לענן, תוכל גם להוריד קבצים ולהזרים (Stream) את המוסיקה וסרטי הוידאו שלך בשניות - עם האפליקציה של הגיבוי.


אתר המותאם לניידים
האתר המותאם לגלישה מניידים - http://m.livedrive.com מאפשר לך לצפות ולהוריד קבצים השמורים בענן. ממערכות הפעלה של אנדרואיד תוכל גם לטעון קבצים ישירות למזוודה שלך ע"י שימוש בכפתור "Upload" הנמצא בחלק התחתון של העמוד באתר. הפתרון הזה מושלם למשתמשים אשר לא רוצים הרבה אפליקציות על הטלפון שלהם.
מומלץ למי שרוצה להטעין את התמונות שהוא מצלם מהטלפון הנייד ישירות למזוודה ולפנות את המקום על כרטיס הזכרון לדברים הבאים.


במקרה ונשארו שאלות, ניתן לפנות אלינו במייל - support@sheeta.co.il
או שילחו לנו הודעת וואצאפ  055-6620431
 
 
בהצלחה, צוות תמיכה "שיטה".  

שלוש דרכים לשלוח קבצים מהנייד שלך לענן