שאלות נפוצות גיבוי בענן

מה ההבדל בין גיבוי בענן ובין דרופבוקס ושירותים דומים ?


תחיל בכמה הגדרות בסיסיות לעניין הזה:

דרופבוקס ודומיו - מטרתם העיקרית היא לשתף קבצים ולסנכרן אותם בין מחשבים.
זו הסיבה בגללה הסוגיה של הגיבוי - אמנם קיימת - כי הרי ישנו עותק של הקובץ במקום אחר - אבל אינה מספיק טובה עבור הגנה ושמירה על הקבצים שלכם.
במסגרת משפחת תוכנות זו תמצאו את דרופבוקס כמובן, גוגל דרייב, One drive של מיקרוסופט, ועוד אפליקציות שצצות בתחום זה.

לכן, אם אתם רוצים להסתפק בפתרון מסוג זה, ויש לכם רק מחשב אחד שעליו מותקנת תוכנה זו - תוכלו לקבל הגנה שעדיפה על כלום, אבל היא מאוד מינימלית.
פתרון זה ידרוש מכם להתפשר על היכולת לשחזר את המידע שלכם במצב של קריסה כוללת, וירוס כופר, ופעולות שנעשו ממחשב נוסף שמחובר לשירות זה ולא שמתם לב שהן נעשו - עד שנהיה מאוחר מדי. בפתרונות סינכרון קבצים אין מנגנוני גיבוי מספיק יעילים ומתקדמים. בנוסף לעובדה זו - סינכרון של מספר מחשבים עם חשבון זהה, חושף את הקבצים ליותר אנשים שעלולים למחוק מידע חיוני ולמנוע את היכולת לשחזר אותו לאחר התקלה. פתרונות מסוג זה הם מצויינים למטרה שלשמה הם נולדו - סינכרון קבצים בין מחשבים. הם לא גיבוי בענן ששומר על המידע של המחשב שלכם בלבד בצורה חד כיוונית - מהמחשב שלכם לענן, לא לכולם יש מנגנוני שמירת קבצים מחוקים או גרסאות קודמות.
מוזמנים להקליק כאן ולהכנס למחירון של הגיבוי בענן ולהרשם לקבלת הצעת מחיר מתאימה לעסק שלכם:
מה זה גיבוי בענן ואיך זה עובד ?


גיבוי בענן למעשה זה פתרון שנועד להגן ולשמור על הקבצים שלכם מפני אסונות מחשוביים. הסיבה שתהליך זה כ"כ פופלרי היא שהוא אוטומטי, פשוט להפעלה, ו"מוציא" את הגיבוי מחוץ למקום הפיזי בו נמצא העסק / המשרד / הבית. העובדה שהגיבוי לא נמצא במקום פיזי זהה למקום של המחשב עצמו, הופכת את הסיכוי להתאוששות מכל מצב אסון - לגבוהה יותר. התהליך מתחיל בהתקנת תוכנה קטנה על המחשב שאותו רוצים לגבות, בחירת התיקיות שרוצים לגבות, בחירת התזמון לביצוע הגיבוי - והפעלתו בצורה רציפה. עם סיום הגדרות אלה - הגיבוי מופעל יום יום בצורה רציפה, וטוען את הקבצים לשרת ענני מוצפן ומאובטח. הגיבוי בענן לרוב תומך ולעיתים קרובות אף מחליף פתרונות כמו גיבוי לכונן קשיח, דיסק און קי, דרייבים למיניהם וכוד. שרתי הגיבוי בענן מאובטחים 24 שעות ביממה, 365 ימים בשנה, והמידע עליהם מוצפן בסטנדרטים צבאיים מחמירים ביותר (תקן AES-256).

לאחר העברת המידע לשרת הגיבוי, אתה נהנה מגישה מלאה לכל המידע מכל מקום בעולם.
אל דאגה - רק לך יש גישה למידע. אין לאף אחד מלבדך (כל עוד לא נתת את השם והסיסמא) יכולת גישה למידע שלך. מפורטל אישי מוצפן, ניתן לגשת לכל הקבצים שלך בכל עת ומכל מקום. מהפורטל ניתן להוריד את הקבצים הדרושים לך, ובמקרה של קריסה - ניתן יהיה להוריד את כל המידע למחשב חדש.

מוזמנים להקליק כאן ולהכנס למחירון של הגיבוי בענן ולהרשם לקבלת הצעת מחיר מתאימה לעסק שלכם:
מהו הנפח המקסימלי שאפשר לגבות בשירות הגיבוי בענן?


אין מגבלה לנפח שתוכלו לגבות בגיבוי בענן. אנחנו יוצרים חבילות מנויים החל מ-200 ג'יגה למנוי.
מוזמנים להקליק כאן ולהכנס למחירון של הגיבוי בענן ולהרשם לקבלת הצעת מחיר מתאימה לעסק שלכם
כיצד ניתן לדעת שהמידע באמת מוגן שמור ומאובטח ?


הגיבוי בענן מאובטח ומוצפן בתקן מהמחמירים בעולם בתחום אבטחה המידע -
תקן AES-256 תקן זה הינו תקן צבאי להצפנה ואבטחה מידע דיגיטלי.

שרתי הגיבוי עצמם מגובים בחוות שרתים נוספות להגנה מקסימלית ומיזעור סיכונים. קיימות לפחות 3 שכבות של גיבוי, אשר מגבות את שרת הגיבוי הישיר של הקבצים שלך.

במקרים רגישים במיוחד ניתן להגדיר את ההצפנה כבר מהמחשב שלך - עוד לפני שהקובץ עולה לסביבת הגיבוי בענן - הוא מוצפן כדי שגם במעבר ברשת, הוא יהיה מוגן.

רמת האבטחה הבסיסית היא מהמחמירות בעולם.
התחנות בהם הקובץ שלך עובר - מהמחשב שלך >> לרשת >> לשרת המרוחק - מוגדרות ומוצפנות. המשתמש יכול לקבוע את הרמה של ההצפנה בכל אחד מהשלבים הללו.
רמה הצפנה נקבעת לרוב על-פי רגישות המידע המגובה.

ההגנה המלאה עבור הקובץ שלך תתקבל אם תצפין את המידע לפני שהוא יוצא לרשת, עם זאת, לעיתים זה מאט את קצב העברת המידע ולכן פחות מועדף על חלק מהמשתמשים.

חוות השרתים הינה חווה מאובטחת 24/7, מוצפנת ומוגנת, כאמור, במספר שכבות גיבוי במיקומים שונים בעולם, ביבשות שונות.
מוזמנים להקליק כאן ולהכנס למחירון של הגיבוי בענן ולהרשם לקבלת הצעת מחיר מתאימה לעסק שלכם:
כמה מחשבים ניתן לגבות בתוכנת גיבוי בענן ?


ניתן לגבות כמה מחשבים שתרצו. אם אין בין המחשבים שלכם מידור במידע, ואין מידע רגיש, ניתן לשייך מספר מחשבים לאותו רישיון. זה מוזיל את עלויות הגיבוי לכל מחשב, וזה מאפשר ניהול של כל המחשבים מרישיון אחד. במצב בו נדרש מידור של מידע בין המכשירים, לרוב רוכשים רישיון נפרד לכל מחשב. זה אמנם מייקר מעט את הגיבוי פר מחשב, אבל זה שומר על המידע בידים המתאימות לצפות בו. מוזמנים להקליק כאן ולהכנס למחירון של הגיבוי בענן ולהרשם לקבלת הצעת מחיר מתאימה לעסק שלכם:
איפה נמצאים השרתים של הגיבוי בענן ?


חוות השרתים של הגיבוי בענן שאנחנו תומכים בו נמצאים בישראל, בארה"ב, ובאנגליה. תלוי באיזה ספק גיבוי נבחר עבורכם (לפי מאפייני העסק שלכם והצורך שלכם).
חוות השרתים מאובטחות ומוצפנות 24-7 בתקנים צבאיים מחמירים AES256 או AES128. מוזמנים להקליק כאן ולהכנס למחירון של הגיבוי בענן ולהרשם לקבלת הצעת מחיר מתאימה לעסק שלכם:
כיצד ניתן לשחזר את המידע מהגיבוי בענן במצב קריסה או - סתם כשצריך ?


יש לכם את כל מה שצריך כדי לשחזר עצמאית את המידע מתוכנת הגיבוי בענן. בתוכנת הגיבוי בענן ישנו עמוד של הפעלת שחזור המידע מאחסון הגיבוי בענן. שחזור זה ניתן לביצוע לכל הספריות בגיבוי, או לסירוגין לקובץ בודד או ספריה ספציפית. במצב של קריסה, כל שעליכם לעשות הוא להתקין את האפליקציה על המחשב החדש או החלופי - ולאחר מכן להפעיל את מנגנון השחזור. מנגנון זה יאפשר לכם להוריד את כל הקבצים למיקומם המקורי או למיקום אחר שתבחרו. שחזור המידע אפשרי גם מתוך פורטל הגיבוי בענן, שהינו עמוד אינטרנטי מאובטח המכיל את המידע שלכם ומאפשר לכם לגשת אליו מכל מקום וזמן. שירות זה מאפשר גם צפיה ישירה בסרטונים והאזנה ישירה למוסיקה. מוזמנים להקליק כאן ולהכנס למחירון של הגיבוי בענן ולהרשם לקבלת הצעת מחיר מתאימה לעסק שלכם:
האם אפשר לעשות גיבוי גם לשרת ?


כן.
תוכנת הגיבוי מתאימה גם לגיבוי שרתים.
ישנו גם מנגנון לגיבוי מתקדם לImage אשר מאפשר הגנה מלאה גם על ההתקנות של החומרה והתוכנות של המחשב. מנגנון שלהם שמאפשר הגנה היברידית משולבת בגיבוי בענן וגיבוי מקומי - נותנים תמהיל מדויק של פתרון שמתאים מאוד גם לשרתים. מוזמנים להקליק כאן ולהכנס למחירון של הגיבוי בענן ולהרשם לקבלת הצעת מחיר מתאימה לעסק שלכם:
האם יש מגבלה על גודל הקבצים שניתן לגבות?


עקרונית אין מגבלה על גודל הקבצים שניתן להטעין.
עם זאת, אם קובץ מסויים לא הצליח להטען לענן בתוך 48 שעות, הקובץ הזה לא ניתן יהיה לגבות בענן.

ברוב המקרים שזה יהיה המצב, שיפור מהירות האינטרנט עשויה לשפר משמעותית את יכולת טעינת הקבצים, גם אלה הגדולים במיוחד.
עם זאת, במידה וישנם קבצים בסדרי גודל שעולים על 5 ג'יגה, יש ליידע את צוות התמיכה הטכנית שלנו ולקבל מענה מתאים עבורכם.

במקרה בו תבחינו כי ישנו קובץ גדול במיוחד, שאינו מצליח להטען, יש להסיר את הקובץ מהתכנית של הגיבוי, ולגבות אותו במקום נפרד.
במידה ולא תעשו כן, אתם עשויים להתקל במצב בו הגיבוי של שאר הקבצים לא יבוצע בצורה תקינה.
מוזמנים להקליק כאן ולהכנס למחירון של הגיבוי בענן ולהרשם לקבלת הצעת מחיר מתאימה לעסק שלכם:
מה היתרונות בשירות ב"שיטה" - למה הוא עדיף על שירותים זולים או בחינם ?


תיאור השירות של "שיטה" וחשיבותו להתחלה מהירה ונכונה

חשיבות השירות של "שיטה" בהתחלה מהירה,
חיוני עבורך לשקט עסקי, שתדע שההתקנה עברה בצורה תקינה, שהספריות החשובות לך עם המידע הקריטי >> הוגדרו לשירות הגיבוי (מה שווה השירות אם לא הגדרת את הספריות הנכונות בצורה הנכונה ?!), שתדע להתמצא כבר מהיום הראשון בפורטל הקבצים ע"י הדרכה ממוקדת לצרכיך.

לכל הנ"ל, "שיטה" מציעה לך שירות שיסייע ב:
1.התקנה של האפליקציה על המחשב. 2.הגדרת הספריות הנדרשות לגיבוי. 3.איתור הקובץ של outlook express / Outlook על המחשב, ווידוא כי הוא נבחר לגיבוי. 4.הדרכה על סביבת הפורטל שלך ברשת. 5.תמיכה בעברית לכל השנה הקרובה ובשעות הפעילות בישראל. 6. גיבוי מנוהל המכיל התראות אוטומטיות להצלחה או כשלון של הגיבוי. 7. מנגנון גיבוי כולל גם יכולות מתקדמות של גיבוי SQL, שרתים וגיבוי היברידי. 8. צוות טכני שמנטר ודוגם את חשבונות הגיבוי ומתריע בנוסף להתראות האוטומטיות במקרה של זיהוי תקלה שחוזרת על עצמה. 9. אפליקציה סופר כיפית ונוחה לשימוש שבתוך 5 דקות תבינו איך פועלים ומתפעלים אותה.
למי הסיוע מתאים: *למי שמבין ששעת עבודה שלו יקרה, ומעדיף שמקצוענים יעשו זאת בפחות זמן ובפחות כסף. *למי שאין לו אנשי תשתיות שמסייעים לו בתחזוקה השוטפת של המחשבים. *למי שמעוניין לוודא כי השירות מתחיל נכון, מיד, ולא מתעכב בגלל חוסר ידע, מיומנות או זמן של אנשי המשרד / הבית. *למי שמעוניין לקבל את הפתרון הכולל המלא. שירות גיבוי בענן חינמי ברוב המקרים יהיה מוגבל לנפח קטן מאוד אשר יחייב אתכם להתפשר ולא להגן על כל המידע. לכן שירות כזה ברוב המקרים לא נותן כלל מענה מדויק להגנה ושמירה על המידע. תוכנות גיבוי בענן ברחבי העולם, בהרבה מקרים יציעו פתרונות מאוד זולים להגנה ושמירה על המידע שלכם, עם זאת יש לשים לב לכמה נקודות תורפה בתוכנות אלה: 1. ניהול הגיבוי מבוצע על-ידיכם,אין ניטור של הגיבוי ואין צוות טכני שבודק את הדברים על בסיס קבוע. אם לא בדקתם בעצמכם שהכל עובד תקין, קרוב לודאי שכאשר תזדקקו לגיבוי הזה - תתקלו בבעיה. 2. חברות הגיבויים בחו"ל נותנות תמיכה בשפה האנגלית ובשעות העבודה שלעיתים אינן תואמות את שעות העבודה בישראל. זאת מלבד העובדה שלרוב לא תמצאו תמיכה טלפונית אלא רק תמיכה במיילים. כל אלה שונים בשיטה, ובישראל אתם מקבלים סיוע הכולל סיוע טלפוני, בעברית ובשעות העבודה בישראל. מוזמנים להקליק כאן ולהכנס למחירון של הגיבוי בענן ולהרשם לקבלת הצעת מחיר מתאימה לעסק שלכם:
כיצד רוכשים גיבוי בענן ? ומה קורה לאחר הרכישה ?


מהו התהליך של רכישת גיבוי בענן ? למה צריך לשים לב לפני שעושים זאת ?

רכישה של גיבוי בענן - מבחינה טכנית זה עניין פשוט.
נרשמים בטופס מיוחד, ומקבלים לתיבת המייל שלכם את הפרטים של התיבה החדשה.

עם זאת, לפני שמבצעים את הרכישה, כדאי לשים לב לשני פרטים חשובים:
1. כמה מחשבים אתם רוצים לגבות ?
2. מה נפח הגיבוי הרצוי ?

לאחר שתדעו פרטי אלה, יהיה לכם קל מאוד לבחור את אחת מתוכניות הגיבוי המתאימות לכם. לאחר בחירת התכנית, הסדרת התשלום וקביעת מועד להתקנה, תקבלו למייל שלכם את הפרטים של הגיבוי בענן. הפרטים יכילו את שם המשתמש, את הסיסמא, ואת כתובת הגישה לפורטל הקבצים שלכם. במייל תקבלו גם את ההנחיות המתאימות להתקנת הגיבוי בצורה מלאה ומדויקת.

אם עדיין יש לך שאלות לגבי התוכנית המתאימה לך, או שיש לך מפרט מיוחד של מחשבים בעסק, שירות הלקוחות של שיטה ישמח לסייע ולהשיב על כל ש אלה. פנה אלינו ב"צור קשר" מוזמנים להקליק כאן ולהכנס למחירון של הגיבוי בענן ולהרשם לקבלת הצעת מחיר מתאימה לעסק שלכם:
האם יש מוקד תמיכה?


שיטה מעמידה לשירותך שירות תמיכה שוטף.
השירות ניתן בעברית ובשעות הפעילות בארץ.

להבדיל מהתמיכה הבסיסית של חברת השירות אשר ניתן בשפה האנגלית, באתר של ספק הפתרון, ובשעות הפעילות באירופה ובארה"ב.
שירות התמיכה שלנו זמין בשלושה אמצעים: טלפון: 04-8577137 מייל: support@sheeta.co.il טלפון נייד הכולל גם וואצאפ: 055-6620431 מוזמנים להקליק כאן ולהכנס למחירון של הגיבוי בענן ולהרשם לקבלת הצעת מחיר מתאימה לעסק שלכם: