דף הבית >> מה בשבילך ? >> גיבוי בענן לקבצים ומדיה >> תמיכה טכנית לגיבוי בענן >> תמיכה טכנית

תמיכה טכנית

     
  התקנת אפליקציית Restor

אם ברצונך לשחזר את קבצים במחשב חדש או עקב התרסקות הכונן הקשיח, תוכנת הגיבוי מאפשרת לך לשחזר את כל הפריטים המגובים, ולהחזיר אותם למחשב שלך! לפניך הסבר צעד אחר צעד כיצד לשחזר את הקבצים:
 
למאמר המלא
     
  החלפת משתמש בתוכנת LiveDrive

ניווט בין רישיונות / משתמשים שיש להם יותר מחשבון אחד בLivedrive כאשר הנך בעל יותר מחשבון אחד בLiveDrive, תוכל לנווט בין הרישיונות הפעיל על מחשבך.
 
למאמר המלא
     
  הסרת מחשב משירות הגיבוי

הסרת קבצים או מחשב מגובה משירות הגיבוי - ההסבר המקיף.
 
למאמר המלא
     
  שינוי סיסמא בשירות הגיבוי בענן 

עם התחלת השירות, קיבלת מ"שיטה" שם משתמש (user name) וסיסמא (password). כדי להגן על המידע שלך חשוב לעדכן את הסיסמא עם כניסתך לשירות הגיבוי בפעם הראשונה - שתהיה ידועה רק לך.
 
למאמר המלא
     
  אני חווה איטיות במחשב שלי מאז שהתקנתי את התוכנה לגיבוי.

הסיבה הנפוצה ביותר לתופעה זו הינה גיבוי של קבצי מערכת, וגיבוי ראשוני של הרבה קבצים. אם נבחר נפח קבצים גדול לגיבוי, המידע נדרש לעיבוד והגיבוי הראשוני עשוי לצרוך משאבי מחשב רבים.
 
למאמר המלא
     
  איך בודקים מהי הגרסה המותקנת על המחשב שלי?

כדי לדעת איזו גרסה מותקנת על מחשבך, עקוב אחר ההוראות הבאות .
 
למאמר המלא
     
  איך ניתן לראות מה הגדרות השימוש שלי בשירות הגיבוי? 

בשירות הגיבוי לעיתים קרובות תרצה לדעת פרטים על תוכנית הגיבוי שרכשת: מה הנפח שבפועל מגובה ? כמה נפח נותר לשימוש ? כמה קבצים מגובים ? כמה ספריות ? מה נפח המזוודה המותר לעומת כמה בשימוש ? ועוד...
 
למאמר המלא
     
  אני לא רואה ספריות מסויימות כאשר אני פותח את Manage Backups

אם אינך מצליח לראות את הספריה Program Files, או כל ספריה אחרת, יתכן והסיבה לכך היא שהספריה מוגדרת כספרית מערכת או ספריה מוסתרת. כדי לראות את הספריות המוסתרות או את ספריות המערכת עליך להכנס ל...
 
למאמר המלא
     
  איך לנהל בקלות את הגיבויים עם LiveDrive

כאשר אנחנו נכנסים בפעם הראשונה לתוכנת ה-Livedrive - המשימה שלנו היא להגדיר בצורה הכי פשוטה את הקבצים שאנחנו רוצים לגבות.
 
למאמר המלא
     
  איזה קבצים רצוי לא לגבות?

תוכנת הגיבוי נותנת לכם את האפשרות לגבות כמות בלתי מוגבלת של קבצים בענן. כל התיקיות החשובות במחשב שלכם: מסמכים, תמונות, קבצי מוזיקה, וידאו וכדומה.. נשמרים היטב בתיקייה המקורית שלהם בענן.
 
למאמר המלא
יש 3 עמודים
לעמוד הקודם    1 2  3   לעמוד הבא